Výrobky - Uzávěry a zátky

jeden_otvor.jpg
Jedná se o uzávěr, který je vhodný do převážné většiny lahví na našem trhu o objemu 0.5, 0.75, a 1 litr. Uzávěr se skládá ze dvou částí a to z nálevky a vlastního uzávěru viz obrázek. Tvar nálevky snižuje možnost nechtěného stékání tekutiny po láhvi.
Leták Video Katalog Certifikát kvality
ctyri_otvory.jpg
Jedná se o uzávěr, který je vhodný do převážné většiny lahví na našem trhu o objemu 0.5, 0.75, a 1 litr. Uzávěr se skládá ze dvou částí a to z nálevky a vlastního uzávěru viz obrázek. Tvar nálevky snižuje možnost nechtěného stékání tekutiny po láhvi. Jsou dvě varianty nálevky, které se liší rychlostí tečení tekutiny z láhve.
Leták Video Katalog Certifikát kvality
zátka.obrázek.jpg
Zátka s nálevkou se skládá ze dvou částí a to z nálevky a vlastního uzávěru. Tvar nálevky snižuje možnost nechtěného stékání tekutiny po láhvi. Jsou dvě varianty nálevky, které se liší rychlostí tečení tekutiny z láhve. Pro rychlejší tečení je s jedním otvorem ve spodní části. Čtyři otvory má nálevka, které je vhodná použít na dávkování menšího množství, přesnější odlití a provzdušnění vína.

Naše uzávěry používá Národní vinařské centrum; o.p.s. v degustační expozici Salonu vín České republiky ve Valticích. Vyjádření hlavního sommeliera Ing. Marka Babisze …… jsou výborné, víno z nich teče pomalu a pravidelně, intenzita plně postačuje. Tvar i materiál jsou také výborné, nemáme k tomu žádné výhrady.
Leták Video Katalog Certifikát kvality