Scroll to top
cs
hacek

Háček do šatní skříňky

Háčky do šatní skříně lze nasazovat v libovolném počtu na nosnou trubku o průměru 19 mm. Vhodný do všech typů šatních skříní. Jsou dostatečné odolné i na váhu zimních kabátů. Rozměry háčku jsou 28 x 56 mm a lze je vyrábět v barevné škále dle požadavků odběratele.

Dávkovač tekutého mýdla

Jednoduché dávkovače mýdla jsou vybaveny spolehlivým mechanismem, který na rozdíl od některých konkurenčních asijských produktů vydrží funkční po dlouhou dobu používání. Pro použití ve veřejných prostorech je dávkovač vybaven uzamykatelným víčkem. Vyrábí se v barvách dle požadavku odběratele, nádoba na mýdlo může být čirá nebo kouřová.

drzak-pro-ptactvo

Držák krmné směsi pro ptactvo

Krmítko pro ptáky slouží k nalisování krmné směsi do obvodu krmítka a následnému zavěšení do voliéry, kde dochází k postupnému odebírání stravy. Výhodou je možnost aplikovat krmnou směs dle jednotlivých druhů ptáku, kteří jsou ve voliéře.

foliovnik

Foliovník, přístřešek

Nemusíte býti domácí kutil a dokážete zvládnout stavbu foliovníku nebo přístřešku, z komponentů, které jsme pro Vás připravili. Srozumitelný návod a velice jednoduchá  montáž Vám zajistí v krátkém čase radost z nového stavebnicového přístřešku

kolik

Kolík s podložkou

Informace připravujeme…

univerzalni-rukojet

Univerzální rukojeť

Potřebujete rychle vyřešit problém jak přenášet různé boxy a krabice? Jednoduchým způsobem připevněte naši mobilní rukojeť na víko a snadno můžete přenášet i objemnější věci. Mobilní rukojeť se skládá ze tří komponentů a to vlastní rukojeti a dvou upevňovacích příchytek. Vyrobeno z polypropylénu.

odparovac

Odpařovač pro včelaře

INFORMACE O CENÁCH A OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ  ODPAŘOVAČE NAJDETE NA  WWW.ODPAROVAC.CZ

Účel a funkce odpařovače:
Pomocí par kyseliny mravenčí regulovat početnost roztočů ve včelstvu v období rozvoje, nebo příprav na zimování před líhnutím dlouhověkých včel anebo v období ukončeného plodování.
Pojmout a udržet léčebný prostředek – kyselinu mravenčí, a regulovat postupný odpar léčebného prostředku prostřednictvím velikosti odpařovací plochy.

Popis odpařovače:
Plochý odpařovač, který se pokládá na horní loučky rámků plodových nástavků odpařovacími regulovanými otvory (okýnky) směrem ke dnu úlu (směrem k plodu).

Odpařovač je složen ze 4 částí:
• držák odpařovače se stupnicí
• vanička odpařovače
• víko odpařovače
• sorpční materiál

Máte zájem o naše služby?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.