Scroll to top
cs

Narážecí uzávěr na kečup, hořčici, dresing s pojistkou

Narážecí uzávěr pro kečup, hořčici, dresink s pojistkou je unikátní svým tvarem, kdy na základě těsnosti obalu a uzávěru je možné obal prezentovat ve stavu TOP-DOWN, uzávěrem dolů. Tato prezentace současně kladně ovlivňuje úplné využití obsahu obalu. Pro podpoření této vlastnosti je tvar dna uzávěru tvarovaný. Víčko uzávěru má bezpečnostní pojistku zajišťující originalitu a nepoškozenost obsahu.

Tento uzávěr má vydané osvědčení o zápisu průmyslového vzoru.

Barvy dle požadavků odběratelů v RAL.

Uzávěry na olej, ocet

Uzávěr na ocet, olej a další tekuté látky je starším typem uzávěrů, který se v současné době využívá poměrně v omezeném množství

Uzávěry PET lahví 38 mm s pojistkou

Společnost YANNICK – Plast s.r.o. je výrobcem uzávěru typu Affaba Ferrari 38mm s pojistkou.
Plastový uzávěr o vnitřním průměru 38 mm má trojchodý závit se stoupáním 8mm a je vybaven pojistným kroužkem a jsou určeny na hrdla PET láhví odpovídajícího průměru (typ PT 38/33 V07). Jsou určeny k uzavírání láhví s nesycenými nápoji.
Výchozí materiál PE-HD, LITEN MB 72, barva dle požadavku odběratele.
Uzávěr splňuje požadavky na výrobky, určené pro styk s potravinami a pokrmy stanovené čl.16 nařízení EP a Rady (ES) č. 1935/2004, zákonem, č.258/2000 Sb., vyhláškou MZ ČR č. 38/2001 Sb., ve znění vyhlášky č.186/2003 Sb a dodatku V. přílohy č.3 vyhlášky Mze ČR 38/2001 ve znění pozdějších předpisů. Posouzení bylo provedeno Zdravotním ústavem v Ostravě, akreditovaná osoba č. 1393 a výsledky jsou uvedeny ve Zkušebním protokole.
Uzávěry jsou baleny do PE pytle v počtu 2000 ks a na europaletě se nachází 48000 ks.

Uzávěr typ Savo

Uzávěr (savo) na lahve s jednochodým závitem závitem 28 x 4. Není vybaven bezpečnostní pojistkou. Je vyroben z PP. Barevná škála vychází z požadavků odběratele, do vrchní části je možno vložit logo nebo nápis.

Tento uzávěr má vydané osvědčení o zápisu průmyslového vzoru.

Barvy dle požadavků odběratelů v RAL.

Uzávěr typ Savo s bezpečnostní pojistkou

Uzávěr (savo) na lahve s dvouchodým závitem 28 x 4. Je vybaven bezpečnostní pojistkou. Je vyroben z PP. Barevná škála vychází z požadavků odběratele, do vrchní části je možno vložit logo nebo nápis.

Uzávěr Tetra top 40

Uzávěr s trojchodým závitem a vnitřním průměrem  38 mm. Hlavní využití mají tyto uzávěry pro PET lahve na mléko, jogurtové a zakysané nápoje, džusy, ovocné šťávy apod. Uzávěr splňuje požadavky na výrobky, určené pro styk s potravinami

Pizza stojánek

Stohovatelné pizza stojánky jsou praktickou pomůckou pro všechny výrobce a distributory hotové pizzy a slouží k zamezení přilnutí horního víka krabice na vlastní pizzu při přepravě k zákazníkovi.
Průměr talířku je 45 mm a je vhodný do krabic o výšce 30 mm.
Barva je červená-kečupová
Pizza stojánky splňují požadavky na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy stanovené čl. 16 nařízení EP a Rady (ES) č. 1935/2004, zákonem č. 258/2000 Sb., přílohy č. 3 vyhlášky Mze ČR 38/2001 ve znění pozdějších předpisů.
Baleno po 2.000 ks v klopové krabici o rozměrech 600 x 400 x 260 mm.
Velmi výhodné ceny pro obchodní společnosti, které se zabývají tímto segmentem.

viko-na-dozu

Víčko na obal s potravinou

Víčko na obal s potravinou je určeno k zabezpečení obsahu otevřené nádoby na potravinu, tak aby nemohlo dojít k vysychání či kontaminaci jeho obsahu.
Víčko je určeno na obaly s průměrem nádoby 85-86 mm a tyto nádoby jsou na sebe stohovatelné. Víčko má na horní straně okrajový lem pro lepší stohovatelnost.
Na víčko lze umístit logo výrobku.
Vyrobeno je materiálu polyetylen, který je vhodný na výrobky, které přicházejí do styku s potravinami. Současně vyhovuje předpisům o kontaktu s potravinami.

zasobnice-na-potraviny

Zásobnice na potraviny

Zásobnice jsou určeny pro skladování sypkých potravin. Jsou vyrobeny z průhledného
polystyrénu PS v provedení čiré a kouřové. Zásobnice jsou konstrukčně řešeny tak, že
se mohou zasunout do ližin v kuchyňských skříňkách nebo poličkách. Násypná část je
zkosená a tímto umožňuje rovnoměrné a cílené sypání potravin. Materiál, ze kterého
jsou zásobnice vyrobeny, vyhovuje požadavkům na plasty přicházející do styku
s potravinami.

Tyto zásobnice jsou používány také ke skladování předmětů menších rozměrů a
hmotnosti.

Zásobnice jsou baleny po 16 ks v klopové krabici o rozměru 450x400x240 mm.

Na běžnou paletu lze uložit 42 ks krabic v celkovém počtu 672 ks zásobnic

 

odmerka-kuzelova

Odměrka kuželová

Plastové odměrky jsou vyrobené z materiálů PP polypropylén a jsou určeny pro přesné, snadné a pohodlné dávkování sypkých materiálů. Plastové odměrky vyrobíme v barvě dle požadavku zákazníka. Odměrky splňují požadavky pro styk s potravinami a nacházejí tak uplatnění v širokém spektru potravinářského průmyslu, farmacie či kdekoliv jinde, kde je zapotřebí zajistit přesné dávkování.

Máte zájem o naše služby?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.