Scroll to top
cs

Distační podložka do betonu

Distanční vložky do železobetonu slouží pro udržení armovací ocele uvnitř hmoty betonových prvků. Vložky se buď kladou na dno a udržují vzdálenost armovací ocele od stěny betonových prvků, nebo se zavěšují ( distanční vložka s háčkem ) přímo na armovací ocel. Distanční vložky se vyrábějí v různých délkách opěrných trnů v rozmezí od 15 do 35mm.

Distanční vložky pro luxfery

Luxferové distanční vložky slouží pro zajištění rovnoměrných mezer při zdění stěn ze skleněných cihel Luxfer. Vložky udržují svislé a vodorovné mezery a současně i rovinnost stěny. Po zatuhnutí malty se odlomí přední část distanční vložky a vnitřní část vložky se zakryje při spárování, takže ji po dokončení není vidět.

Podložky pod dlažbu

Podložky pod betonové dlaždice slouží k suchému kladení bez použití písku, malty nebo dalších materiálů, do kterých se tyto dlaždice kladou. Podložka díky výstupkům udržuje spáry a položená dlažba neleží celou plochou na podloží, takže podklad zůstává větraný, voda odtéká pod dlažbou a ve spárách se nedrží hlína a neroste v nich plevel a tráva.
Tento systém je vhodný pro nejrůznější terasy, atria apod. Nevyžaduje žádnou velkou přípravu, pokládání je rychlé a čisté.

Talířky hmoždinkové

Plastový talířek hmoždinkový se používá v kombinaci se samovrtnými šrouby pro kotvení zateplovacích systémů s izolačními deskami z polystyrenu a minerální vlny na stěny dřevostaveb a montovaných domků. Materiál PP polypropylen natur, bílý, oranžový.

objimka-trubky

Objímka trubky

Dvoudílné plastové objímky jsou vyráběny ve dvou rozměrech  průměr 50mm a průměr 110mm.Použití těchto objímek je možné všude tam, kde je nutné upevnit plastové nebo kovové trubky, svody okapy apod.

talirove-hmozdiny

Taliřové hmoždiny

YANNICK THF 60/10 – zatloukací plastová talířová hmoždinka určená pro kotvení tepelně – izolačních desek z polystyrenu (EPS) a minerální vlny (MW) k podkladnímu stavebnímu materiálu z prostého betonu B20, zdiva z plných pálených cihel. Vyrábíme  průměr 10mm v délkách 90, 110, 130, 140, 150, 170, 190 mm.  Balení v PE pytlích po 100 ks.

Máte zájem o naše služby?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.