Scroll to top
cs

Cívky na lanka řetízky

Plastové cívky slouží k uskladnění, prodeji a vystavení v prodejních prostorech pro řetízky, lanka, provazy a další zboží, které se prodává a skladuje namotáno v metráži. Čela cívky jsou stále stejná, podle požadavku odběratele muže být různá délka středového dílu. Boční průměry cívky jsou 240mm a délka středového válce je 120mm nebo 170 mm.

Rukojeti

Ve výrobním sortimentu je celá řada nejrůznějších rukojetí a držadel. Liší se nejen rozměry, ale i tloušťkou, barvou a ergonomickým provedením. Rovněž jsou k dispozici rukojeti s ochranou. Tyto výrobky je možné využít pro všechny druhy manipulační techniky, nářadí a ovládacích prvků. Po dohodě je možno zajistit výrobu v modifikacích dle požadavku odběratele. Vnitřní průměr rukojetí je 19, 25, 28, 30, 32 mm.

disky-kol-01

Disky a náboje do kol

Plastové disky kol společnost dodává v různých rozměrech a provedeních. Největší objem výroby tvoří disky pro manipulační techniku o rozměrech 4″ v provedení s kluzným ložiskem a v úpravě pro jehlové ložisko s plastovou klecí nebo pro kuličková ložiska 6202. Rozměry a tvary disků najdete v katalogu výrobků

Záslepky

V sortimentu je celá řada nejrůznějších záslepek a zátek. Část z nich je určena pro konkrétní odběratele a část je univerzální pro nejširší použití. Je možno je dodávat v nejrůznějších barvách, tvarech i tvrdostech podle použité vstupní suroviny. Rozměry a tvary záslepek najdete v katalogu výrobků.

Kryt trubky

Kryt trubky slouží jako kryt spodní trubky na manipulačním rudlu, aby nedošlo k poškození povrchu podlahy při položení naloženého manipulačního  rudlu.

Západka, rohatka

Západka + rohatka slouží k aretaci 2 ks jeklů o rozměru 25 x 25 mm, které jsou vloženy v drážkách a průchozím šroubem staženy. Povolením kolečka s vloženou maticí je možno západku + rohatku posunutím o 1 až x zubů nastavit do požadované polohy. Tím se nastavuje výška stojanu..

Kolečko D50mm

Jedná se o plastové kolečko o vnějším průměru 50 mm, které je možno využít ve všech odvětvích průmyslu.
Vyrobeno z polyamidu PA6 v černé barvě.

plastovy-jekl

Plastová spojka jeklů

Jedná se o vícecestné spojky čtvercových profilů, které jsou určeny do jeklů – jacklů o rozměru 20x20x1,5 mm.
Vyrobeny z polyamidu PA6 v černé barvě.
Spojky se dodávají ve dvou částech, které se při montáži sesadí do sebe zapadajícími trny.

Karabina

Karabinky produkujeme ve třech tvarech: základní je karabinka YANNICK, dále pak karabinka na popruh a karabinka na lanko. Základní barvou pro karabinku YANNICK je slonová kost, ostatní dvě karabinky lisujeme v barvě bílé. Barvu lze zvolit na základě požadavků odběratelů dle RAL.

Karabinky slouží k jednoduchému a snadnému upínání praporů, vlajek, reklamních transparentů na lanko stožáru. Jsou vyrobeny z polyamidu PA, který je odolný klimatickým podmínkám do teploty – 30 stupňů a krátkodobě do 160 stupňů. Výhodou je jednoduchá manipulace, tvarově stálé, dostatečná pevnost, odolné při mokrém čištění ( praní ), nekorodují.

Máte zájem o naše služby?

Zadejte vaše údaje a my vás budeme
obratem kontaktovat.